O Nas

Działalności firmy oparta jest na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań oszczędnościowych w zakresie zarządzania energią i mediami.

Nasza oferta to program zrównoważonego oszczędzania energii i mediów na który składa się cała gama skutecznych narzędzi opartych na nowoczesnych technologiach. Wdrożenie takiego programu zapewni organizacji korzyści z systematycznej kontroli efektywności wykorzystania energii oraz prognozowania jej zużycia i kosztów.

Blisko 10 lat doświadczeń naszego zespołu we wdrażaniu rozwiązań oszczędnościowych oraz prowadzenia audytów energetycznych daje Państwu gwarancję, że nasze rozwiązania, przynoszą poprawę efektywności użytkowania energii i mediów.

Firma oferuje wysokiej jakości usługi powstałe w odpowiedzi na potrzeby współczesnej gospodarki upatrującej w efektywnym zarządzaniu energią ograniczenie wydatków i co za tym idzie – zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności, racjonalnie przyczyniając się przy tym do poprawy stanu środowiska.

Aby zapewnić kontrolę nad zużyciem mediów i kosztami niezbędne jest wdrożenie w organizacji systemu zarządzania, obejmującego: ocenę energetyczną budynku, audyt, monitorowanie zużyć oraz benchmarking energetyczny.

Podstawowym i najważniejszym źródłem wiedzy, koniecznym do szacowania i uzyskiwania oszczędności, jest monitoring zużycia energii i mediów. Dzięki przejrzystości zasad korzystania z oferowanego monitoringu zarządzanie energią i mediami bardzo szybko staje się kulturą pracy w organizacji.

Nasza oferta skierowana jest do jednostek administracji rządowej i samorządowej, przedsiębiorstw i użytkowników indywidualnych.